Мінеральна вата - ТеплоKNAUF NORD

ТеплоKNAUF NORD

Застосування

  • 001.png
  • 002.png
  • 003.png
  • 004.png
  • 005.png
  • 006.png
  • 007.png
  • 008.png
  • 009.png

Опис

Утеплювач ТеплоKNAUF NORD! - це найбільш інноваційна розробка компанії за останні роки і важливий крок на шляху розвитку продуктової лінійки марки ТеплоKNAUF.

Над створенням ТеплоKNAUF NORD працювала команда експертів, перед якими стояла задача розробити досконалий продукт, який з легкістю вирішить найважчі задачі по утепленню в різних регіонах країни. З метою створення продукту, що ідеально підходить для найскладніших кліматичних умов, наші спеціалісти ретельно вивчили досвід країн з суворим кліматом— Швеції, Фінляндії та Канади — в яких домовласники дуже серйозно підходять до вибору матеріалів для утеплення будинків, а питанням безпеки і екологічності приділяється підвищена увага.

Обираючи ТеплоKNAUF NORD, ви можете бути впевнені в його ідеальних якісних характеристиках, які дозволять вам з легкістю вирішити найважчі задачі по теплоізоляції.

ТеплоKNAUF NORD - Загартований зберігати тепло!

Рекомендації щодо застосування

ТеплоKNAUF NORD дуже простий та зручний як при монтажі, так і в процесі подальшої експлуатації, адже поєднав у собі всі найкращі технології, розроблені за багаторічну історію KNAUF INSULATION.

Завдяки способу виробництва в один шар - mono layer, який зберігає цілісність мату, і унікальної нової технології виробництва супер пружнього волокна Fine Fiber, а також збільшеній на 20% кількості волокон2, новий матеріал володіє рядом унікальних переваг, які піднімають його на самий високий щабель в порівнянні зі звичайними утеплювачами масового сегменту:

NORD на 15 % більш теплий1. Дозволяє ще більше економити на опаленні.

NORD твердий! Жорсткість та пружність матеріалу підвищено на 29 %1, що на третину збільшує швидкість монтажу і економить трудозатрати, а також забезпечує стійкість утеплювача в конструкції на 50 років.

NORD на 20 % менше пильний2, що дозволяє комфортно монтувати утеплювач за будь-яких погодних умов

NORD більш вологостійкий2 завдяки використанню вологовідштовхуючої обробки за технологією Aquastatik

1 - в порівнянні з «ТК для Перекриттів»
2 - в порівнянні з «ТК для Даху та стін»

Форма выпуску

Форма випускуПлита
Додаткові відомості

Логістична інформація

Специфікаціï

ТовщинаШиринаДовжинаШтук в упаковціПлоща матеріалу в упаковці, м2Об'єм матеріалу в упаковці, м3Теплопровідність
506101230129,000,450,035
100610123064,500,450,035