Кнауф Інсулейшн Експерт

Кнауф Інсулейшн Експерт — спеціально для торгівельних мереж

Knauf Insulation EXPERT
Knauf Insulation EXPERT

Knauf Insulation EXPERT розроблена спеціально для приватних домовласників і майстрів, які самостійно купують утеплювачі в будівельних магазинах.

У спеціалізованій лінійці збережені всі переваги продукції TM Knauf Insulation, що виготовляється з використанням технології ECOSE® Technology — без шкідливих фенолформальдегідних сполук.

Крім цього, вибирати теплоізоляційні матеріали Knauf Insulation EXPERT стало зручніше і легше навіть для тих покупців, які не мають досвіду в сфері утеплення, тому що рекомендовані сфери застосування матеріалів зазначені на етикетці кожної упаковки.

Переваги даної лінійки матеріалів:

  • зручний розмір упаковки для транспортування та монтажу: у порівнянні з традиційною лінійкою скловолоконної теплоізоляції TM Knauf Insulation з ECOSE® Technology формат упаковки більш зручним для покупців будівельних магазинів;
  • сфера застосування теплоізоляції зазначена на етикетці кожної упаковки утеплювача, що спрощує вибір необхідних матеріалів для певної конструкції;
  • товщина ряду рулонних утеплювачів, рекомендованих для застосування в похилих покрівлях, збільшена, що дозволить скоротити час і витрати на монтаж теплоізоляційного матеріалу.