ECOSE ® Technology - інноваційна технологія від Knauf Insulation

1

Екологічна мінеральна вата з ECOSE® TECHNOLOGY

 

Продукція Knauf Insulation виготовляється з турботою про екологічний комфорт та безпеку своїх споживачів. Декларація EPD підтверджує мінімальний вплив продукції на навколишнє середовище: від придбання сировини, виробництва, транспортування, складання, використання, до утилізації та переробки. Екологічна декларація продукції (EPD) Knauf Insulation підтверджує їх високу енергоефективність та відсутність впливу на якість повітря в приміщеннях, що свідчить про переваги вибору мінеральної вати Knauf Insulation.

Наша інноваційна мінеральна вата з технологією ECOSE®, виробляється з природної вторинної сировини з використанням біотехнології зєднання волокон на основі натуральних компонентів без формальдегіду, фенолу, акрилу, штучних барвників та без освітлюючих речовин. Завдяки використанню інноваційної звязуючої речовини мінеральна вата Knauf Insulation має природний коричневий колірбез жодних барвників, є безпечною для людини та навколишнього середовища.

Без формальдегіду – чому це так важливо?

Формальдегід є небезпечною хімічною речовиною, яка може викликати широкий спектр проблем зі здоров'ям (наприклад, алергію, подразнення очей, утруднене дихання, кашель, запаморочення та слабкість) при вдиханні та становить загрозу в першу чергу для астматиків, алергіків та людей з ослабленим імунітетом.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ МІНЕРАЛОВАТНОЇ ПРОДУКЦІЇ З ТЕХНОЛОГІЄЮ ECOSE®

НАТУРАЛЬНІСТЬ – Продукти виробляються з природної та/або вторинної сировини на основі натуральних компонентів, що сприяють покращенню якості повітря в приміщеннях за рахунок виключення формальдегіду та фенолу з виробничого процесу.

НИЖЧА ЕНЕРГОЄМНІСТЬ – Продукти, виготовлені за технологією ECOSE®, на 70% менш енергоємні в порівнянні з виробами з мінеральної вати, виготовленими з використанням традиційних сполучних речовин на основі формальдегіду. Тому їх виробництво та використання залишають менший екологічний слід.

КОМФОРТ У РОБОТІ – Матеріал добре ріжеться, має нейтральний запах та створює менше пилу.

БЕЗПЕЧНІСТЬ – Утеплювачі, вироблені за технологією ECOSE®, мають найвищу сертифікацію EPD (Екологічна декларація продукції), яка підтверджує їх високу енергоефективність та відсутність впливу на якість повітря в приміщеннях.

ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

1
2
3
4

Мінеральну вату рекомендується застосовувати для утеплення: скатного даху, перекриття по балках, підлоги на лагах, підвісної стелі, перегородки на дерев'яному або металевому каркасі, стіни з облицюванням (сайдинг, вагонка, блок-хаус та інше) при кріпленні утеплювача ґратчастим каркасом, каркасних конструкціях, в легких сталевих тонкостінних конструкціях.

 

5 ПРИЧИН ОБРАТИ НАТУРАЛЬНУ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЮ KNAUF INSULATION З ECOSE® TECHNOLOGY

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА  

Застосування матеріалів не сприяє поширенню вогню та задимленню приміщень у разі виникнення пожежі.

ПАРОПРОНИКНІСТЬ 

Безперешкодне проходження водяної пари через матеріал зберігає оптимальний режим вологості будівлі та конструкції.

ЗАХИСТ ВІД ВОЛОГИ

Технологія гідрофобізації Aquastatik, що використовується при виробництві матеріалів, надає вологовідштовхуючі властивості. Проникнення вологи в структуру матеріалу значно знижується, підвищуючи стабільність теплозахисних властивостей утеплювача.

ХІМІЧНА ТА БІОЛОГІЧНА НЕЙТРАЛЬНІСТЬ

Матеріали не мають запаху, не схильні до гниття, а також не сприяють росту цвілі та бактерій. Матеріали є хімічно нейтральними і не містять шкідливих речовин.

ЛЕГКІСТЬ У МОНТАЖІ

Матеріал з підвищеною пружністю, що гарантує щільне прилягання до стін та вузлів будівлі для запобігання утворенню повітряних зазорів між конструкціями та теплоізоляцією

 

Декада визнань та нагород

У 2019 році ми відзначили 10-річний ювілей нашої технології ECOSE®, революційної сполучної речовини без додавання фенолформальдегіду. Коли технологія ECOSE® була запущена у виробництво, це стало великим проривом вперед у розвитку індустрії мінеральної вати, а її відзначені нагородами переваги продовжують вражати фахівців та будівельників і сьогодні.