Мінеральна вата на основі скляного штапельного волокна

Переваги тепло- і звукоізоляційних матеріалів Knauf Insulation з ECOSE®Technology

Ми створили теплоізоляцію з унікальними перевагами:

 • Легендарна німецька якість KNAUF
 • Високі тепло- та звукоізоляційні властивості
 • Негорючість
 • Стійкість до впливу мікроорганізмів 
 • Довговічність
 • Енергозбереження
 • На основі переважно натуральних компонентів
 • Без додавання формальдегіду
 • Натуральній колір, без барвників та відбілювачів
 • Нейтральний запах
 • Безпечність для людини
Мінеральна вата

Продукти на основі скляного штапельного волокна мають низку переваг, завдяки яким стекловолоконна теплоізоляція є одним з найбільш використовуваних ізоляційних матеріалів у світі.

Оптимальний асортимент. Представлений асортимент матеріалів з різними характеристиками дозволяє обрати таку схему утеплення, яка оптимально відповідатиме умовам експлуатації будівельних конструкцій та бюджету проекту.

Технологічність. Скловолоконна теплоізоляція - матеріал з підвищеною еластичністю, що гарантує щільне прилягання до стін та вузлів будівлі для запобігання утворення повітряних зазорів між конструкціями і теплоізоляцією. Всі ці матеріали відрізняються вібростійкістю, не схильні до усадки та розшарування.

Гідрофобізація. Технологія гідрофобізації, що використовується при виробництві матеріалів, надає вологовідштовхуючі властивості. Проникнення вологи в структуру матеріалу значно знижується, підвищуючи стабільність теплозахисних властивостей утеплювача

Паропроникність. Скловолоконна теплоізоляція забезпечує безперешкодне проходження водяної пари через матеріал, зберігаючи оптимальний вологий режим будівлі і конструкцій.

Мала вага теплоізоляції. Використання легких мінераловатних плит і матів з скловолокна знижує навантаження на несучу конструкцію будинку. Мала вага теплоізоляції спрощує транспортування і роботу з матеріалом на будівельному майданчику.

Пожежна безпека. Продукція Knauf Insulation повністю відповідає вимогам щодо пожежної безпеки. Це означає, що застосування даних матеріалів не сприяє поширенню вогню і задимлення приміщень у разі виникнення пожежі.

Хімічна та біологічна нейтральність. Теплоізоляційні матеріали Knauf Insulation на основі скловолокна не мають запаху, не схильні до гниття, а також не сприяють росту цвілі і бактерій. Матеріали є хімічно нейтральними і не містять шкідливих речовин.

Екологічно безпечна теплоізоляція. Продукція Knauf Insulation виробляється переважно з натуральних матеріалів на сучасному високотехнологічному обладнанні. Застосування інноваційної технології ECOSE Technology, дозволило позбавитися від додавання фенолу та формальдегіду у процесі виробництва. Таким чином, матеріали Knauf Insulation не тільки безпечні для здоров'я, але й є дружніми по відношенню до людини і природного середовища. Продукція пройшла всі необхідні токсикологічні і радіологічні дослідження. Еко-безпечність матеріалів підтверджується українськими висновками санітарно-гігієнічної експертизи.

Додаткові переваги при транспортуванні та зберіганні. Здатність матеріалів до стиснення дозволяє ущільнювати їх при упаковці до 6 разів, що дає можливість істотно заощаджувати на транспортуванні та складуванні. Теплоізоляція Knauf Insulation на основі скловолокна поставляється на палеті в мультиупаковках, що полегшує процес завантаження-розвантаження, а міцна пакувальна плівка надійно захищає матеріал від дії факторів зовнішнього середовища. Продукт у мультиупаковках можна сміливо зберігати на відкритому повітрі в будь-яку пору року.