Вперше в Україні технічна ізоляція з революційною ECOSE Technology®!

By Администратор
квітня 02, 2019

Ми горді анонсувати, що вперше в Україні стала доступна технічна ізоляція з ECOSE Technology® Thermo-teK LM Eco ALU M. Застосування інноваційної ECOSE Technology дозволило виготовляти в’яжучу речовину без додавання фенолу та формальдегіду.

«Сьогодні Knauf Insulation Ukraine  ще раз підтвердила статус інноваційної компанії ми починаємо постачати на ринок технічну ізоляцію на основі ECOSE Technology®. Це справжній прорив в технічній ізоляції на основі базальту. Аналогів даному продукту в Україні немає. Виготовляється технічна ізоляція в ЄС, тому відповідає найжорсткішим екологічним нормам і проходить відповідний контроль якості» відмічає Андрій Павлик, директор Knauf Insulation в Україні, Білорусі та Молдові.

Таким чином, відтепер не тільки мінеральна вата на основі скловолокна, а й технічна ізоляція Knauf Insulation на основі базальту є не лише безпечною для здоров'я, але й є дружньою по відношенню до природного середовища.

Продукція пройшла всі необхідні токсикологічні та радіологічні дослідження в Європі. Еко-безпечність матеріалів підтверджується також українськими висновками санітарно-гігієнічної експертизи та сертифікатами відповідності.

Thermo-teK LM Eco ALU M

Thermo-teK LM Eco ALU M  — з поверхнею з алюмінієвої фольги застосовується  як тепло-, звуко- і протипожежна ізоляція будівельних конструкцій, для ізоляції трубопроводів, систем кондиціонування, вентиляційних і трубопровідних опалювальних пристроїв. Може застосовуватися в саунах, системах підлог, що обігріваються, в дерев’яних конструкціях.

«Коли ми вперше застосували ECOSE Technology® в нашій мінеральній ваті на основі скловолокна в 2009 році, це була визначна подія для промисловості», — повідомляє Саша Бавець, Директор з маркетингу  Knauf Insulation.

«Зараз ми продовжуємо цей вражаючий шлях першовідкривачів, застосовуючи ECOSE технологію у всіх наших технічних рішеннях. Ця подія визначає наступний ключовий рубіж для нашої компанії, вносить позитивний вклад в розвиток зеленого будівництва  і надає неймовірні переваги нашим споживачам.

Тож, які ще неймовірні переваги?

Перш за все, вся наша технічна ізоляція з ECOSE технологією  демонструє високі тепло- і звукоізоляційні властивості, а також вогнестійкість — критично важливі показники в промисловій і споживчій ізоляції, де енергоефективність, безпека і комфорт — ключові пріоритети.

По-друге, всі продукти технічної ізоляції Knauf Insulation з ECOSE технологією отримали сертифікати Eurofins Indoor Air Comfort Gold як продукти з надзвичайно низькою емісією. А також сертифікати EUCEB (Європейської сертифікаційної ради по мінераловатним виробам) та RAL (Німецького інституту забезпечення якості і маркування). Це означає, що вони відповідають найжорсткішим вимогам екологічної безпеки, навіть в таких країнах, як Франція та Німеччина.

По-третє, наша технічна ізоляція виготовляється без додавання акрилу та формальдегіду. Світло коричневий колір продукту засвідчує той факт, що ми не додаємо жодних штучних барвників до нашої продукції.

І, варто додати, всі, хто користувався нашою технічною ізоляцією, — включаючи наших колег на наших заводах — відмічають, що продукція з ECOSE технологією простіша у використанні, менше пилить і має значно приємніший запах, ніж звичайні теплоізоляційні матеріали.