Сфери застосування

Теплоізоляція малоповерхових заміських об'єктів є важливою складовою житлового будівництва і має ряд  безперечних переваг.

Так, утепливши будинок, можна значно заощадити на опалюванні і створити максимально комфортні умови для життя, незалежно від погодних умов. А застосування якісної теплоізоляції фасаду позбавить вас від необхідності будувати товсті стіни.

Важливо знати, що теплоізоляція важлива, незалежно від способу будівництва і використаних матеріалів. Вона актуальна і для бетонного, і для цегляного, і для дерев'яного будинку. Виключень не існує, а використання додаткових теплоізоляційних матеріалів у фасадних і інших конструкціях тільки поліпшать енергоефективність вашого будинку.

Knauf Insulation є одним з провідних світових розробників і виробників теплоізоляційних матеріалів нового покоління. Ефективні і довговічні утеплювачі Knauf Insulation нового покоління, зроблені за технологією ECOSE®, активно застосовуються для утеплення покрівлі, фасадів і підлоги будинків усіх типів.

Досвід показує, що при використанні безпечних теплоізоляційних матеріалів Knauf Insulation можна досягти економії енергії до 45%, при цьому взимку у будинку буде тепло, а влітку прохолодно. Така надійна теплоізоляція дозволить вам понизити витрати на опалювання і насолоджуватися заміським життям у будь-яку пору року.

Виходячи з бюджету і зони утеплення, легко вибрати утеплювач Knauf Insulation, найбільш відповідний для вашого типу будинку як з технічної, так і з фінансової точки зору. При цьому усі продукти нашого виробництва мають наступні переваги:

  • Зручна упаковка утеплювачів для будинків. Дає можливість понизити витрати на транспортування теплоизоляції і складське зберігання матеріалів.
  • Зручність застосування утеплювачів. Досягається за рахунок невеликої маси, мінімального об'єму відходів в процесі проведення монтажу теплоізоляції усередині або ззовні будинку.
  • Значний ресурс. Підтверджений термін експлуатації матеріалу становить не менше 50 років з моменту монтажу.

Використання надійних теплоізоляційних матеріалів Knauf Insulation – це оптимальне рішення для енергоефективності і безпеки вашого будинку на довгі роки. Вибираючи безпечну теплоізоляцію Knauf Insulation, ви обираєте безпеку і комфорт для вашої сім'ї.