Кнауф Інсулейшн в Украïні

В Україні «Кнауф Інсулейшн» працює з 2006 року, пропонуючи високоякісні мінераловатні теплоізоляційні матеріали на основі скловолокна та базальту.

За роки успішної роботи, компанія «Кнауф Інсулейшн Україна» здобула чимало нагород,  а також визнання споживачів:

2017 рік: «Кнауф Інсулейшн Україна» здобула перемогу у національній бізнес-премії, отримавши статус «ВИБІР УКРАЇНИ 2017» у напрямку «Виробництво скловолокна». Серед показників, які оцінювалися при визначені переможців рейтингу, є показники об'єму реалізованої продукції, прибутку підприємства, продуктивності праці, об'єму відрахувань на соціальні потреби, та ін.

2016 рік  - «Імпортер року 2016», «Кнауф Інсулейшн Україна» увійшла в ТОП найуспішніших підприємств України та була відзначена золотом Національного бізнес-рейтингу України «IMPORT EXPORT AWARD», посівши перше місце в номінації «Імпортер року 2016»

   2016 рік  -  «Кращий Утеплювач 2016 року», нагорода незалежного рейтингу «Українська   Народна Премія

  2012 рік  - «Лідер галузі 2012», перше місце серед імпортерів скловолоконної продукції за версією Національного бізнес-рейтингу

 

Сьогодні «Кнауф Інсулейшн Україна» продовжує впевнене зростання та залишається одним із лідерів на українському ринку теплоізоляційних матеріалів. Компанія не тільки має високі показники обсягів імпорту, але й вирізняється з-поміж конкурентів унікальною еко-безпечною технологією виробництва зв’язуючої речовини – ECOSE® Technology. Дана технологія дозволяє виробляти теплоізоляційні продукти на основі скляного штапельного волокна без додавання формальдегіду, штучних барвників і відбілювачів. Такі утеплювачі мають відмінні показники енергоефективності та відповідають найвищим стандартам повітряного комфорту в приміщеннях.

 

Завод Knauf

KI Corporate Map.jpg