Мінеральна вата - Акустична перегородка Експерт

Акустична перегородка Експерт

Застосування

  • 004.png
  • 005.png
  • 006.png
  • 009.png

Опис

Акустична перегородка Експерт — це універсальний тепло-і звукоізоляційний матеріал на основі скловолокна. Поставляється у вигляді плит площею 16 кв.м.

Лінійка мінераловатної теплоізоляції Knauf Insulation Expert розроблена спеціально для приватних домовласників і майстрів, які самостійно купують утеплювачі в будівельних магазинах.

У спеціалізованій лінійці збережені всі переваги продукції TM Knauf Insulation, що виготовляється з використанням технології ECOSE® Technology — без шкідливих фенолформальдегідних сполук.

Крім цього, вибирати теплоізоляційні матеріали Knauf Insulation EXPERT стало зручніше і легше навіть для тих покупців, які не мають досвіду в сфері утеплення, тому що рекомендовані сфери застосування матеріалів зазначені на етикетці кожної упаковки.

Рекомендації щодо застосування

Акустична перегородка Експерт — це тепло-і звукоізоляційний матеріал на основі скловолокна. Площа утеплювача в упаковці — 16 кв.м. Товщина матеріалу — 50 мм. На етикетці на кожній упаковці матеріалу вказані всі основні технічні характеристики та сфера застосування.

Форма выпуску

Форма випускуПлита
Додаткові відомості

Логістична інформація

Специфікаціï

ТовщинаШиринаДовжинаШтук в упаковціПлоща матеріалу в упаковці, м2Об'єм матеріалу в упаковці, м3
5061012501612,20,61