"Безпечно як вдома" - "As Safe As Home"

Всесвітній день охорони праці

By Nataliia Davydenko
квітня 28, 2020

Knauf Insulation впроваджує кампанію "Безпечно як вдома", щоб відзначити Всесвітній день охорони праці!

Генеральний директор Knauf Insulation Жан-Клод Карлін заявив: "Умови праці в Knauf Insulation завжди повинні бути "Безпечними як вдома" («As Safe As Home»), а ця нова кампанія увібрала в себе все, що ми дізналися від кризи, спричиненої COVID-19".

Сьогодні, 28 квітня,  Всесвітній День охорони праці, і з цієї нагоди у Knauf Insulation впровадили нову внутрішню кампанію "Безпечно як вдома" («As Safe As Home»).

Кампанія підкреслює, що усі працівники Knauf Insulation повинні продовжувати дотримуватися безкомпромісних заходів з охорони здоров'я та безпеки, оскільки наша компанія підлаштовується під нові умови праці, що формуються під впливом пандемії COVID-19.

Генеральний директор Knauf Insulation Жан-Клод Карлін заявив: "Умови праці в Knauf Insulation завжди повинні бути "Безпечними як вдома" («As Safe As Home»), а ця нова кампанія увібрала в себе все, що ми дізналися від кризи, спричиненої COVID-19".

«Безпека завжди була нашим першочерговим пріоритетом, але коли криза торкнулася нашого бізнесу, це надихнуло нас на ще кращі зміни. Ми навчились створювати безпечніші ніж будь-коли робочі місця. Безпека повинна бути скрізь і для усіх. Вдома. На роботі. 24/7. Досягнувши так багато, це правило тепер ніколи не може бути порушено».

Реальністю пандемії є те, що заходи щодо охорони здоров'я та безпеки, такі як соціальна дистанція, увага до якості повітря, чистота поверхонь та гігієна, рятують життя, - сказав він.

Окрім того, компанія отримала більш широке розуміння того, наскільки співчуття, солідарність та турбота є основоположними для захисту та психічного добробуту працівників компанії.

Директор з персоналу та захисту праці Knauf Insulation Group Патріс Бріол сказав: "Ми всі багато чого навчилися з цієї кризи, і на цей досвід ми повинні спиратися сьогодні та завтра.

«Світ змінився, і вимоги до здоров'я та безпеки є суворішими ніж будь-коли, але, коли ми адаптуємось до нового формату роботи, ми повинні бути безкомпромісними у своїй відданості один одному. Все повинно робитися безпечно, і не може бути нічого важливішого, ніж здоров'я та добробут наших колег.

"Безпечно як вдома" («As Safe As Home») - це постійне нагадування про те, що ми завжди повинні дбати про те, що дійсно важливо - один про одного. Сім днів на тиждень, 24 години на день, вдома та на роботі».

У цьому році Всесвітній день охорони праці  проходить під девізом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя»

 

З повагою,

Команда Knauf Insulation