ШЛЯХ ДО СТАЛОГО РОЗВИТКУ: ОСНОВНІ МОМЕНТИ 2023 РОКУ

By Анонім
грудня 26, 2023

Вже більше десяти років  Knauf Insulation активно працює над основними аспектами сталого розвитку. Ми зосередилися на нульовій шкоді для навколишнього середовища, зменшенні споживання енергії та викидів, переробці промислових відходів, впровадженні принципів економіки замкнутого циклу та кампанії за кращі та більш екологічні будівлі.

За останнє десятиліття ми досягли значних успіхів у цьому напрямку та пишаємося тим, як ми змінили нашу компанію й допомогли колегам, громадам і клієнтам та зменшили наш вплив на довкілля.

Але сталий розвиток - це процес постійного вдосконалення.

Нам потрібно розвивати наші успіхи та не зупинятися на досягнутому. Ми повинні робити більше для людей та природи. Саме тому ми створили нашу нову стратегію сталого розвитку. Ми називаємо її стратегія «ЗА КРАЩИЙ СВІТ», тому що вона ґрунтується на основах нашої місії: «Наше бачення полягає в тому, щоб здійснити масштабні зміни в ефективних ізоляційних рішеннях для кращого світу».

СТАЛИЙ РОЗВИТОК – ЦЕ ШЛЯХ ПОСТІЙНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ

111
Домінік Боссан | Генеральний директор компанії «Кнауф Інсулейшн» в Європі, на Близькому Сході та в Азії, член Комітету з управління Групи компаній «Кнауф»

«Коли ми взяли на себе зобов'язання ставити людей на перше місце, досягти нульового викиду вуглецю, забезпечити економіку замкненого циклу та створити кращі будівлі, ми поставили перед собою чіткі цілі до 2025 року, щоб порівнювати наш прогрес.

"Станом на 2023 рік я пишаюся нашими досягненнями. Серед наших цілей – скорочення викидів вуглецю в наших рішеннях на 15% до 2025 року, і наразі ми досягли значних результатів, з 2021 по 2022 рік ми скоротили викиди на 8,2%.

«У нас був рекордний показник відповідей на наше опитування щодо залученості співробітників, і ми отримали обнадійливі результати.

«Однак залишається ще багато сфер, які потрібно покращити. Ось чому ми щороку ділимося нашими досягненнями у сфері сталого розвитку. Це щорічне нагадування про те, що сталий розвиток – це не пункт призначення, а шлях постійного вдосконалення».

ЗМІНА КУЛЬТУРИ Є РУШІЙНОЮ СИЛОЮ НАШОГО УСПІХУ В ГАЛУЗІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

«2023 рік був захоплюючим для сталого розвитку в Knauf Insulation. Ми започаткували семінари зі сталого розвитку для всіх наших співробітників.

«Ми ставимо сталий розвиток в основу кожного бізнес-проекту та комунікації. Іншими словами, ми здійснили серйозну зміну культури.

«Тепер, від заводського цеху до кожного порядку денного в залі засідань, я з гордістю можу сказати, що сталий розвиток є рушійною силою всіх аспектів успіху нашого бізнесу».

222
Марк Босманс | Директор зі сталого розвитку групи

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОНОМІКИ ЗАМКНЕНОГО ЦИКЛУ

34

У 2022 році ми підвищили відсоток вмісту вторинної сировини в нашій продукції зі склянної мінеральної вати, а саме - з 11% в 2021 до 13% в 2022 році.

Також, ми скоротили споживання води на 14% з 2021 по 2022 рік. В Європі наразі використовується 30% переробленого матеріалу в нашій упаковці, а наша схема прийому палет для повторного використання забезпечує високі результати в кількох країнах.

Ми побудували перший завод RESULATION у місті Візе, Бельгія, який успішно переробляє відходи виробництва з наших заводів, а також відходи мінеральної вати з будівельних майданчиків клієнтів перетворюючи цей матеріал на нові ізоляційні рішення Knauf Insulation. За підтримки наших менеджерів та інженерів, кожен завод вивчає нові шляхи вдосконалення процесів переробки відходів, та впроваджує нові інноваційні рішення для повторного використання відходів та підвищення ефективності використання ресурсів.

СТВОРЕННЯ КРАЩИХ БУДІВЕЛЬ

Наші команди зі зв'язків з громадськістю по всьому світу проводили кампанію за те, щоб поставити енергоефективність будівель у центр фокуса для політиків протягом 2023 року, і ми побачили деякі важливі зміни.

Ми підтримали два нові дослідження, які продемонстрували, як реновація може скоротити попит на енергію в Європі на 44% та заощадити 3,5 трильйона євро витрат на енергію протягом 20 років.

Застосовуючи теорію на практиці, ми представили в Бельгії реконструкцію соціальних об'єктів, що складається з 63 будівель. Проект підкреслив, як якісна реновація покращує життя та забезпечує ефективне використання енергії. При цьому домогосподарства зафіксували середню економію електроенергії на рівні 60%.