ЩО ЧЕКАЄ НА КНАУФ ІНСУЛЕЙШН В НАЙБЛИЖЧОМУ МАЙБУТНЬОМУ

By Nataliia Davydenko
січня 25, 2021

НАШІ ІННОВАЦІЇ ВИЗНАЧАЮТЬСЯ НАШИМИ ЦІННОСТЯМИ: CHALLENGE.CREATE.CARE. НЕ ДИВЛЯЧИСЬ НА ВИКЛИКИ 2020 РОКУ, МИ ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ НАД ЗАХОПЛЮЮЧИМИ НОВИМИ РІШЕННЯМИ, ЯКІ ПЕРЕФОРМАТУЮТЬ РИНОК І ПІДТРИМАЮТЬ НАШУ СТРАТЕГІЮ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КРАЩОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ СТІЙКОСТІ.

     НАШІ ІННОВАЦІЇ ВИЗНАЧАЮТЬСЯ НАШИМИ ЦІННОСТЯМИ: CHALLENGE.CREATE.CARE. НЕ ДИВЛЯЧИСЬ НА ВИКЛИКИ 2020 РОКУ, МИ ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ НАД ЗАХОПЛЮЮЧИМИ НОВИМИ РІШЕННЯМИ, ЯКІ ПЕРЕФОРМАТУЮТЬ РИНОК І ПІДТРИМАЮТЬ НАШУ СТРАТЕГІЮ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КРАЩОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ СТІЙКОСТІ.

     Наші спеціалісти із зеленого будівництва надають експертні знання для нещодавно запущеного інструменту сталого розвитку Європейської Комісії, відомого як Рівень (Рівні), який має на меті переформатувати європейський ринок будівництва. Наш Експериментальний Центр у Шкофя-Лоці (Словенія) проводив дослідження інструменту, який оцінює вплив будівель на довкілля протягом усього їхнього життєвого циклу та подає інформацію у доступному форматі. Крім того, наші експерти зі стійкого розвитку надавали свої відгуки та ідеї від початкового пілотного етапу Рівня (Рівнів) та до його успішного запуску в жовтні 2020 року. Їхній внесок також сприяв включенню акустичних та шумозахисних показників до даного інструменту.
     Можливо, COVID-19 створив безпрецедентні виклики для нашої компанії, але ми прагнемо створити велике портфоліо нових захоплюючих інновацій для наших клієнтів протягом 2021 року.
Саша Бавець, наш керуючий маркетинговий директор Групи, каже про інновації наступне: «Наша відзначена нагородами ECOSE Technology® - революційна сполучна речовина без додавання формальдегіду - сприяла великому успіху у виробництві скляної мінеральної вати, і відтепер ми застосовуємо її у виробництві нашого портфоліо продуктів з кам’яної мінеральної вати".
     Марк Де Роек, наш директор з інновацій, коментує: «2020 рік, можливо, був визначений викликами кризи, але ми вже анонсували деякі дуже захоплюючі інновації, такі як створення нового інструменту, який допоможе клієнтам зрозуміти вплив нашої продукції на навколишнє середовище, а також нашу нову систему «зелених дахів» Urbanscape® Detention Green Roof System.
Ми також визначили пріоритетними технологічні вдосконалення, які можуть покращити теплові, протипожежні та акустичні характеристики наших продуктів. Ми справді вклали ресурси в ці продукти".
Саша додає: "Клієнти можуть очікувати ще багато нових інновацій від Knauf Insulation в 2021 році".

КРАЩЕ ЕКО-РОЗУМІНЕННЯ НАШИХ ПРОДУКТІВ

     Уявіть, що ви купуєте товар і з першого погляду розумієте його вплив на навколишнє середовище, а потім зможете легко порівняти цей вплив з іншими товарами на ринку. Саме це є амбіційною метою щодо нашого нового інструменту Eco-Design, який допоможе нашим командам та нашим клієнтам зробити обґрунтований вибір  теплоізоляційних рішень.

      Більше десятиліття ми аналізували вплив наших продуктів та систем на навколишнє середовище на основі Оцінки життєвого циклу та підтверджували це документами, відомими як Декларації екологічних продуктів або EPD. Ці документи демонструють вплив нашої продукції на навколишнє середовище на кожному етапі їхнього життєвого циклу - від джерел сировини, виробництва, упаковки, дистрибуції й використання в будівлях та до остаточної утилізації.