НОВА, БІЛЬШ ЕКОЛОГІЧНА УПАКОВКА ДЛЯ ПРОДУКЦІЇ KNAUF INSULATION

By Анонім
грудня 05, 2023

Компанія Knauf Insulation працює відповідно до принципів сталого розвитку. Наші рішення економлять енергію, зменшують викиди та створюють кращі будівлі. Турбота про екологію залишається одним із пріоритетних, і саме тому ми прагнемо мінімізувати негативний вплив на довкілля, піклуючись про навколишнє середовище.

Новий дизайн упаковки продукції  – це ще один приклад нашої турботи про природу, який дозволяє скорочувати ресурси, повторно використовувати матеріали та переробляти відходи. 

МЕНШЕ КОЛЬОРУ

Скрізь, де це було можливо, ми зменшили кількість чорнила на упаковці мінераловатних виробів до 70% та зменшили частку чорнила до 18% від площі упаковки. Тепер ми використовуємо максимум два кольори та пропонуємо гармонійний дизайн, який чітко визначає кожну групу товарів. При цьому, ми зберегли попередню систему колірного кодування, упаковка розроблена в різних кольорах в залежності від характеристик ізоляції або області застосування.

 

ЗМЕНШЕННЯ ВМІСТУ ПЛАСТИКУ

З появою нової упаковки ми зменшуємо кількість пластику на цілих 27% за рахунок використання більш тонкої плівки, жодним чином не знижуючи міцність упаковки. 

 

ПРОСТІША ПЕРЕРОБКА

Пластикова упаковка Knauf Insulation на 100% підлягає вторинній переробці. Ми також зменшуємо кількість первинного пластику в нашій упаковці, оскільки він містить до 30% перероблених матеріалів. Таким чином, подальша переробка стає простішою, дешевшою та ефективнішою.

Наш шлях до більш екологічної упаковки ще не завершено, оскільки ми прагнемо постійно вдосконалювати наші процеси, щоб пакувати ще ефективніше!