МІНЕРАЛЬНА ВАТА KNAUF INSULATION З ТЕХНОЛОГІЄЮ ECOSE® НАГОРОДЖЕНА ВІДЗНАКОЮ DECLARE "RED LIST FREE"

By Анонім
березня 13, 2024

Як лідер ринку та невпинний новатор, ми ставимо досконалість процесів, якість та сталий розвиток в основу всього, що ми робимо. Ми приділяємо велику увагу енергоефективним, пожежним та акустичним характеристикам нашої продукції, але наше прагнення до сталого розвитку має набагато ширші горизонти.

Компанія Knauf Insulation стала першим виробником в Європі, яка отримала маркування "Red List Free" для виробів з мінеральної вати DECLARE "Red List Free".

 

Переваги з першого погляду

Етикетка DECLARE дозволяє архітекторам та проектувальникам бачити склад продукту, щоб допомогти їм зробити обґрунтований вибір. Вона включає список інгредієнтів у стилі "харчової цінності", а також інформацію про те, чи містить продукт хімічні речовини з "Червоного списку" DECLARE – речовини, визначені як шкідливі для здоров'я людини та навколишнього середовища, наприклад, доданий формальдегід.

 

«Екологічна відповідальність стає все більш важливим фактором для будівельної галузі. Етикетки DECLARE забезпечують прозорість та чітку інформацію, щоб ті, хто використовує або продає нашу продукцію, мали чітке розуміння інгредієнтів, з яких вона складається».
Люк Девіс, Менеджер з продукції мінеральної вати Knauf Insulation

Щоб отримати сертифікат DECLARE, продукція проходить незалежний детальний аналіз в декілька етапів, щоб переконатися, що вона не містить шкідливих для здоров'я хімічних інгредієнтів.

Ключовим фактором у досягненні статусу «Red List Free» є наша унікальна ECOSE® Technology, адже її зв’язуюча речовина виробляється переважно з натуральних компонентів, має натуральний коричневий колір, оскільки не містить барвників та відбілювачів. Продукція, виготовлена за технологією ECOSE не містить доданих формальдегідів або фенолу, є безпечною для людини та дружньою до навколишнього середовища.  

1

СИРОВИНА

Наша скляна мінеральна вата виготовляється з використанням до 80% перероблених матеріалів, а решта 20% повністю складаються з сировини, вільної від речовин із "Червоного списку".

ВИРОБНИЦТВО

Ми мінімізуємо відходи та запобігаємо забрудненню довкілля. Ми здійснюємо сортування відходів для їх максимальної переробки та досягнення нашої цілі – відправляти на звалища нуль відходів з наших виробничих потужностей.

2
2

БУДІВЛІ

Наша продукція виділяє дуже низький рівень летких речовин, які впливають на якість повітря в приміщенні, що підтверджується їх сертифікацією Eurofins Gold Certificate для комфорту повітря в приміщенні.

 

екологічна відповідальність у кожному проекті

Застосування продукції без речовин із "Червоного списку" вже є важливим чинником отримання балів у рейтингових системах екологічного будівництва, таких як LEED та Well Building Standard. Завдяки етикетці DECLARE архітектори та забудовники можуть бути впевнені, що продукція, з якою вони працюють, безпечна для людей  та не шкодить довкіллю.