Компанія Knauf Insulation рада оголосити про запуск нового заводу

By Nataliia Davydenko
жовтня 24, 2019

Компанія Knauf Insulation рада оголосити про запуск нового заводу з виробництва кам'яної мінеральної вати з обсягом інвестицій в 110 мільйонів євро в місті Ілланж, Франція.

Новий завод відповідає найвищим стандартам сталого розвитку і створює 123 нових робочих місця. Крім того, він забезпечить щорічну економічну вигоду для регіону в розмірі 20 млн. євро і буде виробляти 110 000 тон кам'яної мінеральної вати на рік — достатню кількість ізоляції для ремонту 25 000 будинків на рік.

Жан-Клод Карлін, генеральний директор групи компаній Knauf Insulation, коментує: «Попит на нашу продукцію з кам'яної мінеральної вати істотно зростає по всій Європі, і особливо у Франції, де існує зобов'язання по щорічній реновації 500 000 будинків з метою вирішення проблеми так званої «паливної бідності» (тобто браку коштів для опалення осель), скорочення енергоспоживання та викидів вуглецю, а також для посилення нових правил з пожежної безпеки».

«Ми з нетерпінням чекаємо на можливість представити клієнтам наш новий спектр теплоізоляційних рішень. Наш завод також скоротить рівень викиду вуглецю і переведе на себе виробництво частини продуктів з наших заводів в Центральній і Східній Європі, таким чином істотно поліпшивши рівень обслуговування наших клієнтів».

Зобов'язання з охорони навколишнього середовища

Марк Левертон, керуючий директор Knauf Insulation в Західній Європі, говорить: «З самого початку ми заявили про свої амбіції щодо створення еталонного заводу для нашої групи компаній не тільки з точки зору впровадження інноваційних рішень, але і з точки зору підходу до питань захисту навколишнього середовища і здоров'я нових співробітників».

Завод знаходиться в процесі сертифікації відповідно до незалежних схем сталого аудиту HQE і OsmoZ. Також наша компанія співпрацює з місцевою екологічною асоціацією AICINI з метою перетворення 7,5 га ділянки біля заводу в дикий луг для рослин, птахів і комах. Крім цього, на заводі вже встановлені «зелені дахи» Urbanscape Green Roof виробництва Knauf Insulation загальною площею 3500 м2.

Економічні вигоди

Марк Левертон прокоментував: «На додаток до 123 нових робочих місць на заводі ми розраховуємо створити від 300 до 400 непрямих робочих місць через залучення підрядників і місцевих служб».

«Інвестиції в розмірі 110 млн. євро дали змогу нашому заводу увійти в топ-10 інвестиційних проектів Франції в цьому році, принісши безпосередню вигоду регіону, місцевий бізнес якого виконав більшу частину робіт. За нашими оцінками, щорічний непрямий економічний вплив на східну частину регіону Мозель складе близько 20 мільйонів євро на рік».

Люди - рушійна сила компанії

Більшість нових співробітників з місцевого регіону. На заводі також знаходиться найбільша кількість жінок-операторів та інженерів в групі компаній Knauf Insulation. Вік нових співробітників варіюється від 19 до 57 років, і всі вони пропонують свій професійний досвід у різних сферах діяльності.

Ален Різман, директор заводу, прокоментував: «Регіон Мозель має довгу історію передового досвіду в сфері промисловості, тому пошук кваліфікованих кадрів не був проблемою. За останні пару десятиліть регіон зазнав впливу економічних проблем і безробіття, тому до цього проекту був величезний інтерес. І наш новий виробничий майданчик доводить, що промисловий регіон може відновитися і зупинити тенденцію закриття заводів».