Кнауф Інсулейшн та Всесвітній день переробки відходів
Сьогодні, у всесвітній день переробки відходів хочемо розповісти про новий проект компанії Кнауф Інсулейшн по поверненню відходів, що приносить користь для навколишнього середовища… та бізнесу!
Кнауф Інсулейшн запустила два нових пілотних проекти по поверненню піддонів від клієнтів, а також зі збору та переробки відходів.
У Європі понад 25 мільйонів кубометрів деревини використовується кожен рік для піддонів та упаковки. «Життєво важливо, щоб ці ресурси перероблялися у якомога більшому обсязі для максимального збільшення терміну їх служби
Новий проект компанії Кнауф Інсулейшн по поверненню відходів приносить користь для навколишнього середовища… та бізнесу!
Кнауф Інсулейшн запустила два нових пілотних проекти по поверненню піддонів від клієнтів, а також зі збору та переробки відходів.
Дані проекти засновані на принципах циклічної економіки (економіки замкненого циклу) – бізнес-моделі, згідно з якою відходи не викидаються і не відправляються на звалище, а перероблюються або використовуються повторно.
Наприклад, такий продукт компанії Кнауф Інсулейшн, як мінеральна вата зі скляного штапельного волокна, вироблена за технологією ECOSE, тепер містить до 80% переробленого скла.
Менеджер Кнауф Інсулейшн з циклічної економіки в Західній Європі Марк Босманс коментує: «Сьогодні Всесвітній день переробки вторинної сировини (“Today is Global Recycling Day), що слугує важливим нагадуванням про те, що всі ми повинні навчитися робити більше з меншими витратами. Наприклад, в Європі близько третини всіх відходів припадає на будівництво або знесення.
«Ми представили наші нові пілотні проекти, щоб допомогти вирішити цю проблему, а також підтримати наших споживачів. Вони все частіше шукають нові способи зниження впливу на навколишнє середовище і демонструють це своїм власним клієнтам. Окрім того, поховання відходів стає все більш дорогим, і бізнес усвідомлює необхідність в пошуку альтернативних рішень».
Високий попит на наш пілотний проект з переробки відходів
Наш перший пілотний проект був розгорнутий в Нідерландах. Він включає в себе повернення та переробку відходів, отриманих від клієнтів, які використовують нашу мінеральну вату зі скляного штапельного волокна для модульного будівництва.
Процес простий, зручний і надається за невелику фіксовану плату на місяць. Наше програмне забезпечення вимірює об'єм відходів, вироблених на будмайданчику клієнта, і автоматично передає інформацію нашій компанії-партнеру, коли відходи будуть готові до збирання. Потім відходи збирають і переробляються в цеглу і плитку.
«Застосування збірних конструкцій є неймовірно популярним в Нідерландах, і з тих пір, як проект був запущений в січні, ми отримали дуже позитивний відгук», - сказав Марк.
«Така модель роботи знижує витрати наших клієнтів та вплив їхньої продукції на навколишнє середовище, а також дає почуття спокою і впевненості у тому, що відходи будуть перероблені з усією належною відповідальністю. Це відмінна безпрограшна схема.
«Ми відстежуємо результати цієї ініціативи з метою її якнайшвидшого впровадження в інших країнах».
Європа використовує понад 25 мільйонів кубометрів деревини для піддонів на рік
Наш проект по поверненню піддонів на даний момент також пілотується в Нідерландах. Знову ж таки, схема проста. Наші клієнти можуть зателефонувати або надіслати електронною поштою запит службі доставки, і наша партнерська компанія приїде і забере піддони протягом семи днів. Потім вони будуть перероблені для повторного використання.
«Клієнти, особливо на великих будмайданчиках, розуміють, що дана послуга надає величезну додану вартість, і тому цінують таке універсальне рішення, чудове як для бізнесу, так і для навколишнього середовища», - говорить Марк.
У Європі понад 25 мільйонів кубометрів деревини використовується кожен рік для піддонів та упаковки. «Життєво важливо, щоб ці ресурси перероблялися у якомога більшому обсязі для максимального збільшення терміну їх служби», - додав Марк.