ЧОМУ ПРИСКОРЕННЯ ПРОТОТИПІВ Є КЛЮЧЕМ ДО УСПІШНИХ ІННОВАЦІЙ

By Анонім
лютого 21, 2024

Інновації – це важливий, складний, багатогранний процес. Директор з ринкових інновацій Knauf Insulation розповідає про оптимальні рішення для впровадження інноваційних стратегій в галузі будівництва.

«Слово «інновація» включає в себе різноманітні концепції та ідеї», — каже Стін Ліндбі, директор групи ринкових інновацій Knauf Insulation . «Але після того, як я провів більшу частину свого трудового життя в цій галузі, моя інтерпретація проста. Інновації перетворюють знання на цінність. Все дуже просто. Якщо ми не створюємо цінності для клієнта чи компанії, це не інновація».

Стін описує себе як будівельника мостів між ринком та технологіями, об'єднуючи людей з обох сторін. «Саме ця динаміка між цими різними світами мене дуже надихає. Ринок зазвичай потребує інновацій швидко, тоді як технологічна сторона часто потрібує більше часу для запуску чогось нового. Об'єднання цих двох світів у великих інноваціях – моя пристрасть».

2

ПРИСКОРЕННЯ ІННОВАЦІЙ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОТОТИПІВ

«Мені подобається прогресивність моїх колег із Knauf Insulation та їхня пристрасть до підприємництва. Те, що я бачу з точки зору інновацій у компанії, є захоплюючим та творчим. Люди не бояться пробувати нове та реалізовувати ідеї. Це фундаментальна відправна точка для інновацій».

Підхід Стіна до інновацій полягає в тому, щоб час від ідеї до прототипу був якомога коротшим. «Ідеї процвітають завдяки людській енергії, а швидкий перехід інновації від ідеї до практичного застосування у формі прототипу надихає нас не зупинятися на досягнутому та розвивати нові рішення».

ЯК ГАЛУЗЬ КИДАЄ ВИКЛИК ІННОВАЦІЯМ

Однак реальність будівельної індустрії полягає в тому, що вона часто сприймається як повільна з точки зору інноваційного мислення, а виведення нових рішень на ринок та їхній успішний розвиток може зайняти роки.

3

«Промисловість керується будівельними нормами та правилами, тому виникає парадокс пропонувати щось краще, коли клієнт каже: «Нам насправді це не потрібно, тому що нам важливіше дотримуватися правил» — говорить Стін.

«Крім того, підрядники та монтажники працюють із дуже жорсткими бюджетами, тому клієнти можуть неохоче пробувати щось нове та йти на ризик. Саме тому важливо просувати інноваційні технології та підтримувати їх стільки, скільки це необхідно, наприклад, через навчання. Застосування тестових інсталяцій та навчальних тренінгів з фокусом на інновації дає спеціалістам в будівельній галузі багато нових знань, що підвищує довіру до нових рішень».

ІННОВАЦІЙНІ ТЕНДЕНЦІЇ В БУДІВЕЛЬНІЙ ГАЛУЗІ

Які ключові напрямки інновацій у будівельній галузі бачить Стін?

В даний час компанія Knauf Insulation зосереджена на розвитку знань, ідей та передових інновацій, необхідних для створення нових рішень, що відповідають потребам клієнтів та суспільства.
Стін Ліндбі, директор групи ринкових інновацій Knauf Insulation

Стін підкреслює, що сталий розвиток є головною рушійною силою майбутнього будівництва, а рішення для кращої енергоефективності є важливим пріоритетом у Knauf Insulation.

«Це те, що ми пропонуємо. Це важливо, тому що нам потрібно зрозуміти, як ми можемо зробити цей напрямок ще більш успішним, використовуючи наші рішення. Також важливо, щоб ми продовжували розвивати успіх наших зусиль щодо скорочення викидів CO2 від будівельного процесу та будівельних матеріалів».

БУДІВЕЛЬНІ ІННОВАЦІЇ майбутнього ВЖЕ СЬОГОДНІ

Повторне використання сировини — економіка замкненого циклу — має бути в центрі уваги, оскільки стилі будівництва будуть змінюватися в майбутньому, а необхідність демонтажу будинків та повторного використання їх матеріалів стане імперативом.

«Важливо, щоб ми підтримували нашу конкурентоспроможність у галузі, зосереджуючись на таких факторах, як ціна, вартість встановлення та продуктивність. Ми завжди повинні пам'ятати про це, продовжуючи впроваджувати інновації та розвивати наші продукти, рішення та послуги, щоб задовольнити зростаючі потреби наших клієнтів».

Стін також підкреслює тенденцію щодо цифровізації та автоматизації в будівельній галузі для підвищення продуктивності. Настає ера великих можливостей для робототехніки в будівництві та з'являються нові можливості для напівавтоматизації процесів та полегшення роботи будівельникам.

МАЮЧИ 40-РІЧНИЙ доствід, ми в KNAUF INSULATION ПРАГНЕМО ДОПОМОГТИ НАШИМ КЛІЄНТАМ ЗАДОВОЛЬНИТИ ЗРОСТАЮЧИЙ ПОПИТ НА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ЕКОЛОГІЧНІСТЬ У БУДИНКАХ, НЕЖИТЛОВИХ БУДІВЛЯХ  та ПРОМИСЛОВИХ ПРИМІЩЕННЯХ.

На сьогодні ми є одним із провідних виробників мінеральної вати та пропонуємо нашим клієнтам найкращі інноваційні рішення для забезпечення ефективної ізоляції для кожного застосування. Ми пропонуємо широкий спектр ізоляційних рішень для будь-яких потреб для комерційних та житлових будівель - як для нового будівництва, так і для проектів реконструкції.

Дізнатися більше про наші інноваційні рішення для теплоізоляції та сфери застосування можна тут