Build On Us: оновлений фірмовий стиль Knauf

By Анонім
травня 21, 2024

Довіра лежить в основі всього, що ми робимо в Knauf. Ми прагнемо надавати винятковий сервіс, надійність і прозорість нашим шановним клієнтам і партнерам. Щоб ще більше зміцнити нашу прихильність до галузі, ми вирішили об'єднати наш досвід та підрозділи під одним дахом. Цей крок знаменує собою еволюцію нашого фірмового стилю, який тепер чітко відображає цінності Knauf, а також дозволить нам пропонувати ще більш новітні та комплексні рішення, які відповідають вашим потребам.

Наш оновлений стиль бренду є інноваційним кроком у спілкуванні з нашими клієнтами, адже він відображає еволюцію нашого фірмового стилю, в основі якого лежать єдність, інновації та відмінний клієнтський досвід.

Ми об'єднуємо всі підрозділи KNAUF під однією спільною айдентикою бренду — Build On Us. Це означає, що ви завжди можете покладатися на нас як на надійного партнера у побудові спільного майбутнього. Будуймо разом!

1

 

Еволюція стилю незмінні цінності

Ви запитаєте, навіщо ці зміни? Ми прагнемо забезпечити вам бездоганний та насичений враженнями досвід.

Наш оновлений логотип та палітра кольорів, нова система комунікацій розроблені спеціально для цифрової ери та для того, щоб зробити нашу присутність більш помітною. Це демонструє нашу відданість досконалості та підтверджує обіцянку: ви можете з упевненістю будувати разом з нами, адже ми пропонуємо інноваційні рішення та партнерство, якому варто довіряти.