Нагородa Greenbuild Leadership

By Администратор
квітня 03, 2019

Knauf Insulation отримала нагороду Greenbuild Leadership Award 2019 за визначний внесок у стале будівництво

Ми раді повідомити про те, що компанія Knauf Insulation була нагороджена Радою зеленого будівництва США (USGBC) за визначний внесок у стале будівництво та отримала нагороду Greenbuild Leadership Award 2019...

Knauf Insulation отримала нагороду Greenbuild Leadership Award 2019 за визначний внесок у стале будівництво

Ми раді повідомити про те, що компанія Knauf Insulation була нагороджена Радою зеленого будівництва США (USGBC) за визначний внесок у стале будівництво та отримала нагороду Greenbuild Leadership Award 2019.

Нагорода відзначає лідерів, які просувають зелене будівництво і «піднімають планку у вимогах до створення більш безпечних та стійких будівель».

Окрім Knauf Insulation нагороду також отримала компанія Adidas за «цілісну стратегію сталого розвитку», яка включає зобов'язання щодо відповідності вимогам LEED (системи сертифікації «зелених» будівель), зменшення викидів вуглекислого газу, а також впровадження кампанії «Спорт потребує простору».

Knauf Insulation - це міжнародне натхнення

Президент та генеральний директор USGBC та Green Business Certification, Inc. (GBCI), Махеш Рамануджам прокоментував: “Компанія Knauf Insulation служить взірцем для міжнародної спільноти. Ваша відданість корпоративній та соціальній відповідальності, а також прагнення поліпшити якість життя надихають».

Knauf Insulation - це міжнародне натхнення

«Ця нагорода визнає ваш вагомий внесок у створенні рішень, які зменшують енергоспоживання та заощаджують ресурси, що в цілому чинить позитивний вплив на життя людей сьогодні і завтра».

Нагорода була отримана Вінсентом Бріаром, директором Knauf Insulation з питань регулювання сталого розвитку, на щорічному форумі USGBC для експертів зі сталого будівництва, що відбувся цього року в Амстердамі.

Впровадження більш досконалих стійких будівель

«Наша компанія завжди прагнула створювати більш досконалі будівлі для забезпечення більш стійкого середовища, і я дуже радий отримати цю нагороду як визнання важкої роботи всіх нас у Knauf Insulation», — сказав Вінсент Бріар.

На форумі Greenbuild Вінсент Бріар також взяв участь у семінарі, на якому обговорювався пілотний проект Європейської комісії “Level(s)”, який має на меті розвиток стійкого будівництва, розуміючи вплив будівель на навколишнє середовище протягом усього їхнього життєвого циклу. Варто зазначити, що Експериментальний центр Knauf Insulation в Словенії вже надає дані для цього проекту з 2017 року.

Важливий форум експертів

Вінсент Бріар додав: «Greenbuild Europe провів життєво важливий форум для фахівців з зеленого будівництва з усього світу, і ми у Knauf Insulation раді надати свою підтримку, адже вважаємо вкрай важливим обмін найактуальнішими даними в галузі стійкого будівництва».