Навіщо утеплювати?

Экономия на отоплении
Скільки ви витрачаєте на опалення вдома?

Дізнайтеся, як заощадити на опаленні, як зробити свій будинок безпечним, як надійно захиститися від холоду!

Комунальні послуги часто стають дорожчими з року в рік, і це відчуває кожен домовласник, дивлячись в свої квитанції при оплаті комунальних платежів!

   
fire_100.png За даними Держстату, вартість газу в країні за п'ять років (з 2019 по 2023 рік) збільшилася в середньому у 3 рази!
electricity_100.png

Електроенергія подорожчала за той же проміжок часу у 2.8 рази

Погодьтеся, вельми не малі цифри, і на жаль ця тенденція буде продовжуватися. І більшу частину цих грошей Ви витрачаєте даремно – на обігрів простору навколо свого будинку!

Ми впевнені, що Ви хоча б раз задавалися питанням «як заощадити на опаленні» і при цьому не втратити в комфорті? Ви хочете, щоб у будинку було тепло і комфортно? У нас є проста відповідь – використовуйте теплоізоляцію Knauf Insulation.

Теплоізоляція Knauf Insulation – це утеплювачі нового покоління, які мають високі теплозберігаючі властивості, що дозволяє зберігати затишне тепло взимку і комфортну прохолоду влітку. Всі характеристики утеплювачів Knauf Insulation оптимальні для приватного житлового будівництва.

Пожежна безпека

Продукція Knauf Insulation повністю пожежобезпечна. Це підтверджують численні випробування, що проводяться в Європі та Україні. Це означає, що використання ізоляційних матеріалів Knauf Insulation не сприяє поширенню вогню у випадку пожежі та задимленню приміщення.

Звукоізоляція

Сучасна мінераловатна ізоляція вважається одним з кращих звукоізолюючих матеріалів завдяки великій кількості пустот між волокнами, заповнених повітрям. При цьому звукоізолюючі властивості характерні навіть для матеріалів з низькою густиною, що є додатковою перевагою при використанні матеріалів Knauf Insulation в будівельних конструкціях.

Економія

Експерти Knauf Insulation переконані, що правильне застосування теплоізоляції дозволяє скоротити витрати на опалення до 45%. Тому витрати на теплоізоляцію компенсуються в достатньо короткий термін.

Охорона природи і навколишнього середовища

Застосування теплоізоляції Knauf Insulation дозволяє скоротити споживання енергії, що використовується для опалення будівель. При цьому значно скорочуються шкідливі викиди в атмосферу.

1

Спробуйте наші безпечні утеплювачі Knauf Insulation та відчуйте різницю!