Запитання - відповіді

1

ECOSE® Technology це абревіатура? Якщо так, то як вона розшифровується?

Так, це абревіатура, яка покликана відобразити екологічність та дружність природі нової технології. Розшифровується вона таким чином: 
ECO — ECOlogical (екологічний),
S — Sustainable (життєздатний, екологічно раціональний, стійкий),
E — Environmental (дружньо відноситься до навколишнього середовища),
Слово ECOSE® є торговою маркою і доменним ім'ям для присвяченого даній технології сайту. Тому немає необхідності переводити його буквально. Українською вимовляється в транскрипції — [Е-К-О-С], з наголосом на першу голосну.

Що я отримую при виборі утеплювача від Knauf Insulation, зробленого за технологією ECOSE® Technology? 

У першу чергу, натуральний, безпечний і комфортний утеплювач нового покоління, що не має аналогів у світі. Крім високих тепло-і звукозахисних властивостей, новий натуральний матеріал володіє рядом унікальних споживчих характеристик: приємніший на дотик, не має запаху, менше пилить і легко ріжеться.

Я вже знаю, що новий утеплювач не має в складі формальдегідних смол, властивих традиційній теплоізоляції. Що дає ця перевага? Як це впливає на якість повітря всередині приміщень? 

Необхідно відзначити, що поточний рівень випарів формальдегіду в традиційній мінераловатної продукції відповідає існуючим національним гігієнічним вимогам. У багатьох країнах існує нормативна документація, що відображає вплив будівельних матеріалів в повітря в тих приміщеннях, де вони використані. Саме тому компанія Knauf Insulation прагне бути новатором у своїй галузі, розробляти безпечніші матеріали і бути готовою до введення нових, більш жорстких вимог до будівельних матеріалів. Результатом наших новаторських розробок став натуральний утеплювач нового покоління, який не впливає на якість повітря, завдяки відсутності випаровувань шкідливих компонентів.

Чи є який-небудь досвід застосування даного нового утеплювача в інших країнах або він запускається тільки в Україні?

Оскільки в США старт продажу був здійснений в 2008, а в Європі на початку 2009 року, то вже достатню кількість споживачів познайомилося з новим матеріалом. Є дані з декількох європейських країн про те, що архітектори з великим ентузіазмом сприйняли нові якості матеріалу, що стосуються її безпеки і зручності. Професійна довіра була виражена в появі ECOSE®-матеріалів у різних проектах і специфікаціях (наприклад, компанія Knauf Insulation стала офіційним постачальником ізоляційних матеріалів на спортивні об'єкти Олімпіади 2012 в Лондоні).

Крім того, технологія ECOSE® Technology і сам матеріал вже отримали ряд престижних нагород на різних міжнародних будівельних виставках та форумах (перемога в Dubo Awards 2009, Нідерланди; номінація «Product of the year», Global Insulation Conference 2009, Прага; «excellent» rating, ÖKOTEST, Німеччина).

Як працює технологія ECOSE® Technology?

Технологія ECOSE® Technology дозволяє перетворювати натуральна природна сировина, що є основою нового сполучного в інертний полімер з власної, запатентованої технології. Крім того, завдяки даному процесу утворюються виключно міцні зв'язки, що скріплюють мінеральні волокна. Наукове відкриття, що лежить в основі технології ECOSE®Technology, дозволило виключити з процесу виробництва фенолформальдегідні і акрилові сполуки, які використовуються в колишніх технологіях виробництва.

Яка група горючості нового утеплювача від Knauf Insulation? 

Група горючості матеріалу залишилася колишньою - вся продукція відноситься до негорючих матеріалів (НГ). Були отримані успішні результати за підсумками тестування у провідних інститутах нашої країни, і натуральний утеплювач, за технологією ECOSE® Technology , а також системи, в які він входить, мають всі необхідні сертифікати.

Які звукоізоляційні характеристики матеріалу? 

Звукоізоляційні характеристики матеріалів, вироблених за технологією ECOSE® Technology, та конструкцій з їх використанням залишилися на високому рівні. Безпосередньо для професійної звукоізоляції ми рекомендуємо серію продуктів категорії «Акустична перегородка».

Якими форма та вигляд нових виробів, їх геометричні розміри? 

Весь асортиментний ряд продукції, що існував до цих пір, тепер випускається за новою технологією ECOSE®Technology. Наші утеплювачі представлені матеріалами в плитах і матах з рівнями теплопровідності 044-032. Акустичні продукти випускаються в геометричних розмірах, які використовуються найчастіше, в рулонах і плитах.

Які особливості упаковки, параметри стиснення? 

Вся продукція упаковується в нашу фірмову систему упаковок: окремо кожен рулон / пачка плит, потім мультиупаковка з 4-х одиниць продукції, далі герметичний транспортний пакет на палеті, що додає всій упаковці погодозахисні властивості. Параметри компресії матеріалу будуть варіюватися в залежності від його типу та об'ємної ваги — чим менше об'ємна вага, тим вище ступінь стиснення. Максимальний ступінь стиснення для найлегкіших продуктів досягає 10-ти разів, що значно підвищує обсяг матеріалу, що транспортується в одній машині.

Чому у нового утеплювача такий незвичайний коричневий колір, з чим це пов'язано? 

Дійсно, все утеплювачі, зроблені за ECOSE® Technology технології, мають характерний коричневий відтінок. Даний колір виходить природним чином в процесі полімеризації натурального зв'язуючого, що використовується в процесі виробництва (з'єднує мінеральні волокна). При цьому не використовуються штучні барвники, відбілювачі, пігменти. Тому коричневий колір (як і в більшості натуральних продуктів, наприклад, тростинного цукру, бурого рису) додатково підкреслює натуральність продукту і відсутність фенолфломальдегіду та акрилу.

Які гарантії Ви даєте на матеріал, виготовлений за технологією ECOSE® Technology? 

Усі гарантії, які ми давали на якість, довговічність, сфери застосування нашої традиційної теплоізоляції, зберігаються і для матеріалів, виготовлених за технологію ECOSE® Technology.

Що можна сказати про паропроникность нового утеплювача? 

Матеріал має високу паропроникність, яка, залежно від типу виробів, має показники від 0,43 до 0,50 мг/мчПа. Використання високопроникних для парів матеріалів зменшує їх вплив на вологий режим приміщень і допомагає забезпечувати в них оптимальний вологісний режим (для порівняння паропроникність повітря 0,63 мг/мчПа, а паропроникність найпоширеніших стінових будівельних матеріалів не більше 0,25 мг/мчПа).

Якої щільності матеріали випускаються? 

Як ми вже неодноразово говорили, що щільність не є визначальною характеристикою матеріалу при його виборі. Наша експертна позиція - в першу чергу необхідно враховувати теплотехнічні, акустичні, фізичні властивості матеріалу. Саме тому вся продукція "Кнауф Інсулейшн" маркується по своїх теплотехнічних показниках (лямбда 10) та сфері застосування. Але для ясності скажімо, що нові матеріали будуть проводитися в тих же діапазонах щільності, що й існуюча лінійка.

Які теплотехнічні характеристики нового матеріалу? 

Теплотехнічні характеристики матеріалів за технологією ECOSE® Technology знаходяться на традиційно високому рівні.

1

Як унікальність продукту буде відображена на упаковці? 
Для зручності наших покупців ми відобразили на упаковці всі основні переваги нашого інноваційного утеплювача. У першу чергу, ми пропонуємо на ринок, мабуть, першими в світі натуральний мінераловатний утеплювач нового покоління. Також ми вказуємо, що при виробництві не використовується фенолформальдегідні і акрилові смоли. На упаковці може знайти й інформацію про унікальної комбінації властивостей: не має запаху, менше пилить, приємніше на дотик, зручніше у використанні.

Транспортування і зберігання:

Плити та мати поставляються упакованими у водостійку поліетиленову плівку, що являє собою міцний та герметичний транспортний пакет, який забезпечує захист від зволоження, бруду та пилу.

Транспортування виробів у заводській упаковці може здійснюватися будь-якими видами транспорту згідно з правилами перевезення вантажів, що забезпечують збереження виробів і упаковки.

Забороняється перевезення інших вантажів на поверхні транспортних пакетів, щоб уникнути пошкодження заводської упаковки та пошкодження виробів. При перевезенні транспортні пакети повинні бути захищені від пошкоджень бортами транспортного засобу. Застосування сталевих тросів і дротів для кріплення транспортних пакетів між собою забороняється!

Зберігання виробів у заводській упаковці здійснюється у критих складах або під навісом, що захищає пакети від впливу атмосферних опадів і прямих сонячних променів.

Допускається зберігання транспортних пакетів на піддонах в заводській упаковці на відкритих майданчиках терміном не більше одного місяця. При цьому, майданчик для зберігання повинен бути твердим і рівним, на ньому повинен бути забезпечений відвід зливових вод. Допускається зберігання транспортних упаковок в два яруси.

Гарантії виробника:

Підприємство-виробник гарантує відповідність виробів вимогам Технічних умов при дотриманні споживачем правил транспортування і зберігання.